Beste VPN voor Hong Kong (op basis van connectiviteitstests en prijzen)

Bijgewerkt: 06 september 2021 / Artikel door: Timothy Shim
VPN voor Hong Kong

Hong Kong blijft een bekende toeristenbestemming en is ook een geliefd wereldwijd financieel centrum. Bezoekers kunnen echter afhankelijk zijn van Virtual Private Network (VPN) services om toegang te krijgen tot de websites, services of zelfs apps waarvoor ze normaal gesproken worden gebruikt (zie voorbeelden van censuur).

Premium versus goedkope versus gratis VPN - wat kunt u verwachten?

VPNMoet hebbenAanbevolen voor ...
Meer dan $ 5 / maand
  • Uitstekende netwerkdekking
  • Goede reeks protocollen
  • Hoge snelheden
  • Sterke privacyvereisten
  • Goede mediastreaming
  • Zakelijk gebruik
Minder dan $ 5 / maand
  • Ten minste strategische regionale netwerkdekking
  • Goede snelheden
  • Dagelijks regelmatig internetgebruik
Gratis VPN
  • Basis bescherming
  • Bruikbare snelheden
  • Gebruik op korte termijn
  • Interesses uitproberen

Wat maakt een goede VPN voor Hong Kong?

  • Geen logboekbeleid
  • Bedrijf gevestigd buiten 5/9/14-Eyes Alliance Country
  • Robuuste versleuteling
  • Hoge verbindingssnelheid
  • Uitstekende netwerkdekking
  • In staat om strenge censuur te omzeilen
  • Compatibel met de belangrijkste apparaten en platforms

Meer informatie op onderaan dit artikel.

Bekende VPN-merken waaronder ExpressVPN en Vypr vallen iets onder hun gebruikelijke hoge normen in China. Tests die met deze services zijn waargenomen, duiden op een slechte connectiviteit (van en naar het vasteland van China) als geheel. 

Als voorbeeld hiervan geven onze testgegevens dat aan NordVPN verbindingen vanuit China bereiken de servers ongeveer 66% van de tijd niet. Zelfs als het je lukt om verbinding te maken, zijn de download- en uploadsnelheden laag, waardoor dit (een van mijn favoriete VPN's) daar letterlijk nutteloos is.

ExpressVPN, een andere populaire en zeer gerenommeerde keuze, slaagt er meestal niet in om verbinding te maken in China. Deze feiten zijn deprimerend, maar er zijn een aantal verrassende VPN's die in staat zijn geweest om fatsoenlijke operaties in China te handhaven.

Hier is de lijst met de beste VPN's die voor Hong Kong werken:

1. Surfshark

Surfshark - de beste VPN voor Hong Kong

Website: https://surfshark.com/

SurfShark recensie

Surfshark is een relatief nieuwe VPN-dienst maar is de laatste jaren in een stroomversnelling gekomen. Dit is niet verwonderlijk, aangezien het een van de weinige VPN's is die onbeperkte gelijktijdige verbindingen over verschillende platforms biedt. Dus als u in Hong Kong bent, hoeft u zich geen zorgen te maken over de bescherming van uw hele gezin.

Lees mijn Surfshark-recensie voor meer informatie.

Privé en veilig

Surfshark is gevestigd op de Britse Maagdeneilanden, een land zonder verplichte gegevensbewaarwetten, en hanteert een strikt beleid om geen logboeken te registreren; haar privacybeleid is onafhankelijk gecontroleerd door Cure53, wat bewijst dat Surfshark geen van je activiteiten registreert. 

Met meer dan 3200 servers wereldwijd, inclusief in Hong Kong zelf geniet u van hoge connectiviteitsopties. Ze kunnen 24 uur per dag, 7 dagen per week digitale privacy garanderen en bieden gerelateerde functies waaruit u kunt kiezen. 

Lokale en internationale streaming

Versluierde servers kunnen u bijvoorbeeld helpen uw VPN-verkeer volledig te maskeren. Niemand zal weten dat u zelfs maar een VPN gebruikt, dus u wordt geblokkeerd. Bovendien hebt u probleemloos toegang tot zowel lokale streamingsites in Hongkong als buitenlandse inhoud; ViuTV, TVB, Hong Kong en Taiwan, Bloomberg, BBC, CNN, TVMost, Netflix, HBO Asia onder anderen. 

Samen met beveiligingsfuncties zoals 256-bits codering (een krachtige coderingsstandaard), kill-schakelaar, bescherming tegen lekken, split-tunneling, de camouflagemodus en de CleanWeb-suite, die advertenties en malware blokkeert, maken deze allemaal Surfshark tot de voorkeurskeuze. .

SurfShark-snelheidstests

LocatieDownloaden (Mbps)Upload (Mbps)Ping (ms)
Benchmark (zonder VPN)305.78119.066
Singapore (WireGuard)178.55131.56194
Singapore (geen WireGuard)200.4693.3911
Verenigde Staten (WireGuard)174.71115.65176
Verenigde Staten (geen WireGuard)91.3127.23190
Verenigd Koninkrijk (WireGuard)178.55131.56194
Holland (geen WireGuard)170.592.71258
Zuid-Afrika (WireGuard)168.3886.09258
Zuid-Afrika (geen WireGuard)47.614.28349
Australië (WireGuard)248.36182.1454

Hoe goed werkt Surfshark in Hong Kong?

Gegevens geven aan dat verbinding maken met Surfshark in China geen problemen had - gemiddeld maar liefst 100% connectiviteit met 286 ms om een ​​gekozen VPN-server te bereiken.

2. TorGuard

TorGuard - VPN voor Hong Kong

Website: https://torguard.net/

Over TorGuard

TorGuard, gevestigd in Nevis, West-Indië, stelt dat het een strikt beleid heeft om niet te loggen. Deze bewering is echter nogal vaag, aangezien er geen openbare audits beschikbaar zijn. In tegenstelling tot Surshark ondersteunt TorGuard maximaal vijf apparaten tegelijk. 

Het biedt AES-256-codering met SHA-512, naast unieke niet-kraakbare protocollen zoals stunnel, OpenVPN, SSTP als SSH-tunnels​ Helaas zal de snelheid eronder lijden naarmate de versleutelingsniveaus toenemen. U moet te allen tijde uw behoefte aan snelheid versus veiligheid afwegen.

De kill switch-functie is app-specifiek, dus je kunt specifieke processen beëindigen in geval van een VPN-verbinding. Hierdoor heb je meer controle. De stealth-modus van TorGuard helpt geolocatiebeperkingen te overwinnen. Bovendien beweren ze bescherming te hebben tegen bekende lekken. 

Helaas kan de interface er nogal gedateerd uitzien en biedt hij ook geen goede gebruikerservaring. Bovendien kan het gebruik van TorGuard enige technische kennis vereisen. Dus voor degenen onder u die niet technisch onderlegd zijn, kan het gebruik van TorGuard nogal intimiderend zijn.

Lees meer van onze TorGuard-beoordeling.

Hoe goed werkt TorGuard in Hong Kong?

Met meer dan 3000 servers in meer dan 50 landen, waaronder Hong Kong, zorgt TorGuard ervoor dat u zonder enige beperking toegang krijgt tot lokale inhoud en buitenlandse inhoud. Over het algemeen grote stabiliteit en potentieel.

3. FastestVPN

FastestVPN - VPN voor HongKong

Website: https://fastestvpn.com/

Over FastestVPN

FastestVPN is gevestigd op de Kaaimaneilanden en heeft zijn basis in het autonome Britse overzeese gebied. Ze hebben beloofd geen gegevens met derden te delen, maar het bewijs hiervan is onduidelijk. 

FastestVPN biedt beperkte servers - beschikbaar in meer dan 40 landen. Ze zijn echter wel aanwezig in Hong Kong. De service ondersteunt IKEv2, L2TP, PPTP en OpenVPN (zowel TCP als UDP). 

Beveiliging is gebaseerd op AES 256-bit-codering. Uitgerust met een ingebouwde NAT-firewall, vergelijkbaar met een muur tegen ongevraagd inkomend verkeer, helpt FastestVPN de beveiliging van uw apparaten te verhogen. 

In tegenstelling tot Surfshark maakt FastestVPN het mogelijk om tot 10 apparaten tegelijk met één account te verbinden. Sommigen hebben beweerd dat FastestVPN niet zo configureerbaar is en dat de snelheid laag is. 

Dit zijn de voor- en nadelen van FastestVPN.

Hoe goed werkt FastestVPN in Hong Kong?

FastestVPN kan over het algemeen goed zijn als u in een zeer stedelijk gebied woont of met een zeer krap budget. Als je meer gespecialiseerde behoeften hebt en op zoek bent naar iets meer van een premiumprovider in Hong Kong, kun je het beste overwegen om betere opties zoals Surfshark te overwegen.

 

Waarom heb je een VPN nodig voor Hong Kong?

Terwijl de Chinese regering blokkeert veel digitaal toegang tot de buitenwereld, Hong Kong handhaafde haar geloof in een vrije levensstijl. Het maakte deel uit van het veel geroemde "één land, twee systemen" -beleid dat door Peking werd geïntroduceerd toen Hong Kong in 1997 terugkeerde naar het moederland.

Maar langzaam maar zeker kon China zich niet verzetten het verstevigen van zijn grip op Azië's Wereldstad. Steeds meer bevooroordeelde politiek onder druk van ingevoegde CCP-loyalisten resulteerde in massale protesten in deze kleine regio.

Het resultaat was intensievere politiezorg, massale controle op digitale media en uitsluiting van CCP-onvriendelijke inhoud. Dit zorgde natuurlijk voor een piek in de belangstelling voor VPN's.

Als u een bezoeker bent, bent u er misschien niet aan gewend dat al uw digitale activiteiten worden gecontroleerd, dat u van veel sites wordt uitgesloten en dat u door de politie wordt binnengehaald voor een opmerking die u online plaatst. Dat is waar een VPN van pas komt.

Lees verder: 10 landen die het gebruik van VPN verbieden

Hoe u een VPN voor Hong Kong kiest

Hoewel China's strikte internetcensuurregime niet van toepassing is op Hong Kong en internettoegang bijna alomtegenwoordig is, hebben velen zich tot VPN's gewend om hun online veiligheid en privacy te beschermen.

Dus als je op zoek bent naar een VPN in Hong Kong, zijn er bepaalde criteria waar je op moet letten:

Logboekregistratiebeleid

Een zero-logs-beleid oftewel geen-logging-beleid, verzekert gebruikers dat een VPN-provider geen informatie verzamelt, opslaat, volgt of deelt, zoals uw IP-adressen, de websites die u bezoekt, de hoeveelheid tijd die u op een website hebt doorgebracht, downloads of dergelijke vergelijkbare gegevens.

Houd er rekening mee dat uw VPN bekend is met alles wat u doet. Zij zijn immers eigenaar van de servers en overheidsinstanties kunnen eisen stellen aan die informatie. Als u echter kiest voor een VPN-provider met een strikt zero-logs-beleid, zijn dergelijke verzoeken nutteloos omdat er niets te overhandigen is.

Bovendien, als uw VPN-provider is gevestigd in een 5/9/14-Eyes Alliance-land, zijn ze wettelijk verplicht om uw gegevens aan overheidsfunctionarissen te verstrekken wanneer dat nodig is.

Het is dus het beste om VPN-providers uit deze landen te vermijden.

Versleuteling en andere beveiligingsfuncties

Robuuste codering is nodig om uw privacy te beschermen en te voorkomen dat uw gegevens worden onderschept. Advanced Encryption Standard (AES) is de meest voorkomende codering die door VPN's wordt gebruikt, terwijl sommige codering van militaire kwaliteit gebruiken, namelijk AES-256. Dus zelfs als een hacker uw internetverkeer onderschept, is de kans dat hij het kan ontsleutelen bijna nihil.

Uw VPN heeft ook DNS-lekbescherming en een kill switch-functie nodig. Deze zorgen ervoor dat uw gegevens en privacy intact blijven, in het geval van een lek of plotseling verbroken verbinding. Onthoud dat een VPN zo goed is als zijn vermogen om u en uw gegevens veilig te houden.

Speed

Een VPN leidt uw verkeer om via zijn servers. Hierdoor kan de snelheid van uw internetverbinding eronder lijden. Om dit tegen te gaan, zetten veel VPN-providers enorme netwerken van servers over de hele wereld in. Dit is zodat de kans groot is dat u verbinding kunt maken met een server dichter bij uw locatie en zo de afstand kunt verkleinen, wat zich vertaalt in hogere snelheden voor u.

Hoewel snelheid belangrijk is, lijkt het van lagere waarde te zijn dan de daadwerkelijke werkende connectiviteit voor mensen in China of Hong Kong. Maar een te lage snelheid is nog steeds zinloos - dus zorg ervoor dat deze op zijn minst aan uw gebruiksbehoeften voldoet.

Servers (geoblocking)

Het hebben van een groot aantal servers wereldwijd is cruciaal als het gaat om het omzeilen van een groter aantal geografische blokken. De meeste streaming-sites zullen ook anti-VPN-software gebruiken om elk IP-adres dat is verbonden met VPN-servers op de zwarte lijst te zetten. 

Dus als u kiest voor een met minder servers of locaties, kunnen deze door sommige serviceproviders snel op de zwarte lijst worden gezet om in de vergetelheid te raken. VPN's met een grotere wereldwijde netwerkaanwezigheid zullen blacklisting kunnen voorkomen door constant nieuwe servers toe te voegen, waardoor het tijd wordt om IP-bans op te heffen. 

Mogelijkheid tot censuur

Hoewel censuur nu niet zo hoogtij viert in Hong Kong, kan dit in de nabije toekomst veranderen. Velen gebruiken een VPN om censuur te omzeilen. Dit is echter gemakkelijker gezegd dan gedaan, aangezien overheidsfirewalls steeds notoir machtiger worden. 

Alleen de sterkste VPN's kunnen dit niveau van censuur omzeilen. Verwar de niveau van censuur dat China afdwingt met die van de meeste andere landen. Ze zijn serieus in wat ze doen en dwingen het hevig af.

Compatibility

Het heeft geen zin de beste VPN ter wereld als u het niet op uw apparaat kunt gebruiken. Gelukkig ondersteunen de meeste VPN's de belangrijkste apparaten en platforms. Als jij iemand bent die jouw . wil gebruiken VPN op meerdere apparaten ga tegelijkertijd voor een die meerdere gelijktijdige verbindingen op verschillende platforms mogelijk maakt, zoals Surfshark

Ondersteuning

Hoewel velen het vrij eenvoudig vinden om een ​​VPN te gebruiken, is het altijd goed om voor een VPN-service te gaan die fatsoenlijke klantenondersteuning biedt. U wilt snelle reactietijden van deskundige vertegenwoordigers. 24/7 ondersteuning is essentieel als de door u gekozen VPN niet in hetzelfde land als u is gevestigd.

Conclusie

De grondwet van Hongkong biedt burgerrechten en democratische vrijheid. Door de toenemende inmenging van China worden haar democratische kernwaarden echter uitgehold, wat leidt tot een afname van vrijheid en toenemende zelfcensuur. 

Hongkies zijn van mening dat de Chinese autoriteiten hun webactiviteit, e-mails en online communicatie volgen. Daarom worden zelfs bezoekers van Hong Kong sterk aangemoedigd om hun digitale rechten en privacy te beschermen door een VPN te gebruiken.

Dit is vooral belangrijk wanneer u de vele openbare en / of onbeveiligde wifi-netwerken in Hongkong gebruikt. De drie VPN's werken vooral goed in Hong Kong Surfshark het nemen van de trofee als eerste keuze.

Lees verder:

Over Timothy Shim

Timothy Shim is een schrijver, redacteur en tech nerd. Begonnen zijn carrière op het gebied van informatietechnologie, vond hij snel zijn weg in druk en heeft sindsdien gewerkt met internationale, regionale en nationale mediatitels zoals ComputerWorld, PC.com, Business Today en The Asian Banker. Zijn expertise ligt op het gebied van technologie, zowel vanuit het oogpunt van de consument als van de onderneming.