Beste VPN voor meerdere apparaten

Bijgewerkt: 06 september 2021 / Artikel door: Jerry Low

Gezien het aantal apparaten dat elk huishouden tegenwoordig waarschijnlijk heeft, zijn services begonnen met het ondersteunen van meerdere licenties per abonnement. Velen zijn echter nog steeds wantrouwend over het afdekken van te veel apparaten voor het geval gebruikers het privilege misbruiken. 

Deze beperking kan erg vervelend zijn, vooral voor services die we op meerdere apparaten nodig hebben, zoals Virtuele particuliere netwerken (VPN's). Als je een VPN wilt die deze apparaatlimieten uit het water blaast, dan Surfshark is uw beste weddenschap.

Statistieken tonen aan dat de meeste landen een gemiddeld aantal apparaten per huishouden hebben van zeven tot tien (Zie werkelijke cijfers hier). Gezien dat cijfer zullen de meeste VPN's niet alles tegelijk kunnen dekken, wat zeker een ergernis is.

Laten we die ergernis wegnemen, zullen we?

Surfshark: de beste VPN voor meerdere apparaten

Surfshark - beste VPN voor meerdere apparaten
Surfshark-app (lees Surfshark-recensie).

Hoewel Surfshark relatief nieuw is op de VPN-markt, maakt het furore met zijn geweldige allround VPN-dekking. In feite is Surfshark niet alleen de VPN om naar toe te gaan als je maar één verbinding nodig hebt, het is ook de VPN die je nodig hebt moeten hebben vooral voor verbindingen met meerdere apparaten. 

Hier zijn enkele dingen die Surfshark zo geweldig maken:

1. Onbeperkte verbindingen (natuurlijk!)

VPN-services *Aantal apparatenAantal serversIk wil meer weten!
SurfsharkZo vaak als u wilt3,200+Beoordeling lezen
ExpressVPN53,000+Beoordeling lezen
NordVPN65,500+Beoordeling lezen
TorGuard123,000+Beoordeling lezen
IPVanishZo vaak als u wilt1,100+Beoordeling lezen
CyberGhost76,800+Beoordeling lezen
FastestVPN10350+Beoordeling lezen

Surfshark is een van de weinige gerenommeerde VPN's (zo niet de enige) die onbeperkte gelijktijdige verbindingen mogelijk maakt. Dit betekent dat u onder één account zoveel compatibele apparaten kunt aansluiten als u wilt. 

Dit maakt het niet alleen veel gemakkelijker voor u, maar het helpt ook enorm met kostenbesparingen. U kunt dus rustig uitrusten en zoveel apparaten aansluiten als u wilt zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over het graven van een gat in uw zak.

2. Het houdt gegevens veilig en privé

Surfshark blinkt vooral uit in zijn belofte om je veilig en privé te houden. Meerdere functies worden gecombineerd om uw browse-ervaring te beschermen en ervoor te zorgen dat zowel cybercriminelen als bedrijven u niet te pakken krijgen.

Strikt beleid zonder logboeken

Surfshark is gevestigd op de privacyvriendelijke Britse Maagdeneilanden en garandeert een strikt beleid zonder logboeken. Dit wordt verder bevestigd door een onafhankelijke beveiligingsaudit die bevestigde dat er geen beveiligingsproblemen waren gevonden. Surshark heeft een vlekkeloos trackrecord in het omgaan met klantgegevens, wat indrukwekkend is. Kortom, uw online activiteiten zijn volledig anoniem. 

256-bits ultrasterke versleuteling

Naast een veilige handdruk met VPN-servers, gebruikt Surfshark eersteklas codering voor de gegevens die via de VPN-tunnel worden verzonden. Het maakt gebruik van 256-bits codering, wat zo goed mogelijk is. 

Dit is in combinatie met een SHA-512-authenticatiehash en 2048-bit DHE-RSA-sleuteluitwisseling. Als resultaat krijgt u een veilige, strak versleutelde tunnel waarmee u uw verkeer kunt verbergen voor nieuwsgierige blikken. 

Groot bereik voor protocolselectie

Surfshark maakt gebruik van verschillende belangrijke protocollen, namelijk de beproefde OpenVPN net zoals IKEv2. De eerste is de de-facto standaard als het gaat om hoge snelheden en beveiliging, terwijl de laatste meer geschikt is voor mobiele netwerken.

Een nieuwe toevoeging aan de protocolopties is: WireGuard; een lichtgewicht, open-source protocol dat steeds populairder wordt, omdat het hogere snelheden, uitstekende beveiliging en compatibiliteit met alle belangrijke besturingssystemen (OS) biedt.

Extra beveiligingsfuncties

De opname van een kill-switchfunctie die de internetverbinding automatisch beëindigt in het geval dat u verbindingsproblemen ondervindt, helpt ervoor te zorgen dat u veilig bent en te allen tijde veilig blijft. Ook biedt het u bescherming tegen lekken; IP-, DNS- en WebRTC-lekken zijn getest en negatief bevonden. 

3. Beschikbaar op verschillende platforms

Surfshark draait op verschillende platforms.

Surfshark ondersteunt talloze platforms zoals Windows, Linux, MacOS, iOS, Android, Fire TV, Apple TV, Samsung TV, Fire TV, Roku, Android TV, LG TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xbox, PlayStation en anderen. 

Het is ook beschikbaar als browser-plug-in voor Chrome en Firefox. Zoals je kunt zien, werkt Surfshark met bijna elk bestaand apparaat, wat het verbinden met je verschillende apparaten gemakkelijk en probleemloos maakt. 

Bovendien kunt u Surfshark op routers installeren. Houd er echter rekening mee dat door de router geïnstalleerde VPN-services aanzienlijk langzamer kunnen zijn. Dit komt doordat routers meer werk moeten verzetten om de codering uit te voeren en ook omdat bekend is dat de meeste routers zwak zijn op dit gebied.

4. Multi-hop verbindingsfunctionaliteit

Klik op de MultiHop en selecteer het paar VPN-servers om uw verkeer te routeren.

Dit is een dubbele VPN-functie waarbij u ervoor kunt kiezen om twee VPN-servers achter elkaar te routeren in plaats van de gebruikelijke één server. Het gebruik van de multi-hop-functie verhoogt de anonimiteitsfactor voor meer gemoedsrust.

5. Geweldige verbindingssnelheid en betrouwbaarheid

LocatieDownloaden (Mbps)Upload (Mbps)Ping (ms)
Benchmark (zonder VPN)305.78119.066
Singapore (WireGuard)178.55131.56194
Singapore (geen WireGuard)200.4693.3911
Verenigde Staten (WireGuard)174.71115.65176
Verenigde Staten (geen WireGuard)91.3127.23190
Verenigd Koninkrijk (WireGuard)178.55131.56194
Holland (geen WireGuard)170.592.71258
Zuid-Afrika (WireGuard)168.3886.09258
Zuid-Afrika (geen WireGuard)47.614.28349
Australië (WireGuard)248.36182.1454

Er zijn snelheidstests uitgevoerd op Surfshark en de algehele snelheidsprestaties bleken goed en vergelijkbaar met die van de meeste topserviceproviders in de VPN-business. Bijna alle locaties die met Surfshark zijn getest, toonden aan dat, hoewel het niet de hoogste snelheden in de stad registreerde, het wel zeer consistente snelheden opleverde die meer dan bevredigend waren.

Dit is in feite een sterker veelzeggend teken van de betrouwbaarheid van Surfshark in vergelijking met een locatie die maar een paar locaties heeft met geweldige snelheden, maar de rest is onbruikbaar. 

6. Goede wereldwijde serveraanwezigheid

Surfshark heeft meer dan 3200 servers in 65 landen
Lijst met Surfshark VPN-serverlocaties

Surfshark heeft meer dan 3200 servers in 65 landen in Europa, Amerika, het Midden-Oosten, Afrika en de regio Azië-Pacific. Dat is indrukwekkend voor een nieuwkomer. Hun servers zijn allemaal P2P-vriendelijk. Dit geweldige dekkingsgebied betekent eenvoudigweg dat u geen problemen zult hebben om overal ter wereld toegang te krijgen tot alles wat u maar wilt.

7. Geen problemen met toegang tot geo-geblokkeerde inhoud

De meesten zouden een VPN gebruiken om toegang te krijgen tot geografisch geblokkeerde inhoud en dit is vooral handig als het gaat om mediastreaming; Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, etc. Fans van Netflix zullen hier veel mee te maken hebben.  

De meeste VPN's, op een handvol na, stellen vaak teleur met slechte verbindingen of met veel gevreesde 'PROXY DETECTED'-berichten. Surfshark doet dat allemaal niet en zorgt ervoor dat je voor veel landen de soepelste Netflix-ervaring krijgt. Het deblokkeert ook tal van andere inhoud.

8. Extra geweldige functies

Terwijl de meeste VPN-providers biedt u veel extra handige ingebouwde functies, Surfshark blinkt uit doordat het u extra functies biedt die het primaire doel aanvullen:

Witte lijstfunctie

Met deze functie kunt u beslissen welk verkeer de VPN-service omzeilt en welk niet. Dit is vooral handig als je sommige applicaties of sites hebt die problemen ondervinden met VPN's. Met de Whitelister-functie kunt u configureren tot aan de URL of app die de VPN-service helemaal omzeilt. 

Camouflagemodus

Dit is vooral handig voor sites die om de een of andere reden VPN-verkeer hebben geblokkeerd. Deze camouflagemodus, ook wel serververduistering genoemd, zorgt ervoor dat uw verbinding meer lijkt op gewoon internetverkeer in plaats van op VPN-verkeer, waardoor u binnen kunt komen.

Geen randmodus

Als u zich in een beperkend gebied zoals China bevindt, zult u merken dat het gebruik van een gewone VPN mogelijk niet voldoende is om alle extreem hoge toezichtmaatregelen te omzeilen. Het enige wat je hoeft te doen is Surfshark's No Borders-modus aan te zetten en alles is goed om te gaan. 

CleanWeb

Bovendien geeft Surfshark je de CleanWeb-optie om advertenties en trackers te helpen blokkeren. 

9. pricing

Surfshark-prijzen
Surfshark 24-maandabonnement geprijsd op $ 2.49 / mo.

De prijsstelling van Surfshark slaat de bal serieus uit het park. Als u kiest voor het 24-maandabonnement, hoeft u slechts $ 2.49 per maand te betalen! Deze prijs voor al het lekkers zoals hierboven vermeld is absoluut iets om enthousiast over te zijn. Voor een VPN-service die zulke consistente prestaties biedt samen met zoveel solide functies, is dit absoluut een koopje!

Conclusie

Zoals je kunt zien, zijn er veel redenen om van Surfshark te houden. Als we die onbeperkte apparaatverbindingen meenemen, is het echt een deal die moeilijk te verslaan is. Houd rekening met de consistente snelheden op al zijn servers en het formidabele scala aan functies en we hebben een echte winnaar in handen.

Lees verder:

Over Jerry Low

Oprichter van WebHostingSecretRevealed.net (WHSR) - een hostingreview die wordt vertrouwd en gebruikt door gebruikers van 100,000. Meer dan 15 jaar ervaring in webhosting, affiliate marketing en SEO. Bijdrager voor ProBlogger.net, Business.com, SocialMediaToday.com en meer.