TMD Хостинг Црн петок шеми (2018)

Член напишан од:
  • Новости на сајтот и вести
  • Ажурирано: ноември 23, 2018

ТМД Хостинг Црн петок 2018

Еве ги 2018 црните петок се занимава за TMD Хостинг

Активирање врски (Кликни):

  • Пакет за почетници во $ 1.99 / mo (78% попуст од нормални стапки)
  • Дополнителен 25% попуст за облак хостинг и заеднички хостинг пакети
  • 50% off за првиот месец на VPS и пакети со посветен сервер

Кликни: $ 1.99 / TMD хостинг План за стартер

Датум на промоција

Ноември 26th, 2018


Да се ​​запознаат: TMD хостинг

Со повеќе од 10 години на хостинг искуство, TMDHosting помина од еден единствен центар за податоци во Хјустон, Тексас, до повеќе центри за податоци лоцирани низ цела САД и Амстердам. Тие исто така имаат глобални хостинг локации, вклучувајќи ги Обединетото Кралство, Холандија, Сингапур, Јапонија и Австралија. Како провајдер кој е ориентиран кон перформансите, може да очекувате да имате пристап до функции како NGINX сервери и основен кеширање на нивниот План за почетници.

Нашиот преглед на TMDHosting постигна високи оценки поради нивната брзина на брзина на вчитување и сигурност на серверот. Покрај тоа, нивните планови се разумни и имаат одличен тим за поддршка на корисниците.

TMDHosting започна во 2007 и беше со седиште во Орландо, Флорида. Компанијата сега располага со центри за податоци кои се наоѓаат во Чикаго, Илиноис, Феникс, Аризона, Хјустон, Тексас и во Амстердам, Холандија. Тие нудат широк спектар на хостинг услуги, вклучувајќи веб хостинг, препродавач на хостинг, VPS хостинг, облак хостинг, и посветени сервери.

Повеќе Црн петок и Cyber ​​понеделник се занимава

Сакате да добиете повеќе црковни договори? Проверете го нашиот огромен Црн петок се занимава страница која ги набројува големите зделки и промоции од еден тон хостинг провајдери!


ФТЦ Обелоденување: WHSR добива надоместоци за упатување од хостинг компании наведени на оваа веб-страница. Нашите мислења се базираат на вистинско искуство и фактички податоци за хостинг.

За Џери Лоу

Основач на WebHostingSecretRevealed.net (WHSR) - преглед на хостинг доверлив и користен од корисниците на 100,000. Повеќе од 15 години искуство во веб хостинг, Филијалата маркетинг и SEO. Соработник на ProBlogger.net, Business.com, SocialMediaToday.com и многу повеќе.