HostPapa Црн петок се занимава (2019)

Член напишан од:
  • Новости на сајтот и вести
  • Ажурирано: ноември 29, 2019

Попусти од црниот петок од домаќинот

Датум на промоција

Декември 4th, 2019

Нашата преземање на промо за црниот петок на домаќинот Папа

$ 1 месечно + Бесплатен домен, миграција на страници и Ајде да шифрираме SSL

Ако има нешто што го сакаме, тоа е веб-домаќин кој знае како да понуди попуст. Со нормални цени веќе намалена на 3.95 $ на нивниот најевтин споделен хостинг план, HostPapa оваа година го дува натпреварот на црниот петок.

Тие ги нудат своите планови за хостинг за почетници и деловни активности по цена од само 1 $ (ако се регистрирате за пакетите за 36 месеци). За заедничко хостирање на пристоен веб-домаќин, тоа е веројатно толку добро колку што ќе се добие и е веројатно една од најзначајните понуди на лота оваа година.

За fansубителите на статистиката, тоа е огромен 92% попуст - замислете само неколку процентни поени и ќе го добивате бесплатно. Дури и да е така, сè уште добивате бесплатно име на домен, услуги за миграција и многу повеќе.

Промо завршува декември 4th, 2019

Продажбата на BlackPapa $ 1 $ ќе биде во тек помеѓу 10 часот, на 26th ноември 2019 до 10 часот, на 4th 2019 декември. Сериозно, ако барате хостинг ова е понуда да не се пропушти.

Важна забелешка - Попустите на HostPapa ќе бидат за сите годишни планови од 36 месеци, само за нови клиенти и не можат да се комбинираат со која било друга понуда.

ФТЦ Обелоденување: WHSR добива надоместоци за упатување од хостинг компании наведени на оваа веб-страница. Нашите мислења се базираат на вистинско искуство и фактички податоци за хостинг. Ве молиме прочитајте ја нашата политика за правна заштита за да разбереме како го оценуваме веб-домаќин.


Да се ​​запознаеме: HostPapa

HostPapa е "Зелена" хостинг компанија, која ако никогаш не сте слушнале за, е хостинг провајдер кој успева да ја надомести нивната моќ употреба преку обновливи извори на енергија за напојување на нивните сервери и канцеларија. Што се однесува до самата услуга, HostPapa нуди богати планови и стабилни перформанси на сервер по прифатлива цена за регистрација. Плус, добивате корист од тоа да бидете еколошки веб-сајт.

Што се однесува до нашиот Преглед на HostPapa, тие ексел во голем број на нешта како што се чувствителни разговор за разговор во живо, повеќе хостинг опции, флексибилност за надградба на вашите планови, 99.9% uptime гаранција и прифатливи цени за регистрација. Иако нивната цена за обновување најчесто е на скапата страна.

HostPapa моментално е со седиште во Онтарио, Канада, и има канцеларии во САД. Компанијата е основана од Џејми Опалчук ​​назад во 2006 и нуди голем број хостинг услуги како што се Shared, VPS, WordPress и Reseller hosting.

За да побарате зделка, кликнете на врската за активирање и предадете се на https://www.hostpapa.com/

Повеќе Црн петок и Cyber ​​понеделник се занимава

Сакате повеќе зделки од црниот петок? Проверете ја нашата огромна Црн петок се занимава страница која наведува повеќе од 70 промоции на црниот петок. Hostgator, KnownHost, и Siteground исто така, даваат далеку огромен попуст овој Црн петок. Оди проверете!

За Џери Лоу

Основач на WebHostingSecretRevealed.net (WHSR) - преглед на хостинг доверлив и користен од корисниците на 100,000. Повеќе од 15 години искуство во веб хостинг, Филијалата маркетинг и SEO. Соработник на ProBlogger.net, Business.com, SocialMediaToday.com и многу повеќе.