Hostinger Black Friday Deals (2019)

Член напишан од:
  • Новости на сајтот и вести
  • Ажурирано: ноември 28, 2019

Hostinger Black Friday Deals

Нарачајте тука (Кликнете)

До 90% Off за сите хостинг планови

Датум на промоција

Декември 2nd, 2019

Промоција на црниот петок на домаќинот - вреди да скокате?

90% попуст + Бесплатен домен и Ајде да ја криптираме SSL поддршката

Хостингер отсекогаш бил познат по тоа што нуди некои одлични цени за нови пријавувања, но овој Црн петок тие поминаа едноставно луди! Од нормално одлични попусти до сега апсолутно зделките за понудувачи што ги нудат 90% попуст на сите производи.

Така е, луѓе, без разлика дали сакате само едноставна заедничка сметка за хостинг или еден од нивните планови со високи перформанси VPS, сè мора да оди по 90% попуст. Да бидам искрен, Хостингер веќе нуди големи попусти за регистрација, така што оваа стапка е само мало намалување над нормата за нив.

Сепак, треба да земете предвид дека нивните сметки за хостирање, исто така, доаѓаат со многу придобивки што секоја веб-страница може да ги искористи. Ова вклучува и инсталирање на сертификати на SSL, ажурирани и лесно пристап до нивната веб-страница за градење алатка.

За оние кои сакаат да таргетираат сообраќај, Хостингер има добро ширење на центри за податоци во САД, Велика Британија, Холандија, Литванија, Сингапур, Бразил и Индонезија.

Промото завршува во декември 2nd, 2019

За Хостингер, главната предност отсекогаш била околу цената и ако тоа е една од вашите најголеми размислувања, тогаш дополнителниот над овој црн петок ќе работи добро за вас. Нивниот договор за црн петок 2019 трае од полноќ на 21st ноември 2019 до 11.59 вечер, на 2nd декември 2019.

Важна забелешка - Сите попусти на Hostinger ќе бидат за сите годишни планови, 12 - 48 месеци, само за нови клиенти и не може да се комбинираат со било која друга понуда.

ФТЦ Обелоденување: WHSR добива надоместоци за упатување од хостинг компании наведени на оваа веб-страница. Нашите мислења се базираат на вистинско искуство и фактички податоци за хостинг. Ве молиме прочитајте ја нашата политика за правна заштита за да разбереме како го оценуваме веб-домаќин.


За Хостингер

Со силен локализиран тим, Хостингер постои околу 10 години и стабилно изгради меѓународна база на податоци што е распространета низ земјите на 39. Од почетното хостирање без ризик до напредната инфраструктура за облак VPS, Хостингер има за цел да понуди што е можно поширока публика. Како резултат, Хостингер сега е дом на повеќе од 30 милиони глобални корисници.

нашата преглед на Hostinger ги стеснува како солиден избор за корисници кои сакаат прифатлив веб-домаќин. Особено ако тие се почетници или имаат цврст буџет за работа. Додека тие не можат да бидат најевтините, тие се уште ги нудат сите основни на веб-домаќин.

Hostinger беше лансиран назад во 2004 и првично беше лоциран во Каунас, Литванија. Компанијата денес има канцеларии низ целиот свет и нуди широк спектар на хостинг услуги кои вклучуваат Муабет Хостинг, VPS Хостинг, па дури и веб-сајт градител.

За да побарате договор со „Домаќин црн петок“, кликнете на врската за активирање и преминете на https://www.hostinger.com/

Повеќе Црн петок и Cyber ​​понеделник се занимава

За алтернативи, можеби ќе сакате да проверите од Црниот петок се занимава од Хостинг на A2 (67% OFF, $ 1.98 / mo) и HostPapa (92% Исклучено, $ 1 / месечно за план за 36-месец) оваа година.

Исто така - проверете ја нашата огромна Црн петок се занимава страница која ги наведува големите зделки и промоции од еден тон други провајдери за хостинг!

За Џери Лоу

Основач на WebHostingSecretRevealed.net (WHSR) - преглед на хостинг доверлив и користен од корисниците на 100,000. Повеќе од 15 години искуство во веб хостинг, Филијалата маркетинг и SEO. Соработник на ProBlogger.net, Business.com, SocialMediaToday.com и многу повеќе.